ایجاد فرم فروش

فرایند ایجاد فرم فروش در تالار :

وارد پنل کاربری خود شده و از منوی سمت راست بر روی فروش کلیک کنید.  فرم فروش شامل دو سربرگ الف – فرم فروش جدید  ب – فرم های فروش ثبت شده، می باشد 

 پس از ورود به فرم فروش، بصورت پیش فرض به سربرگ فرم فروش جدید، هدایت خواهید شد. مقادیر شماره حواله، نرخ فعلی دلار به تومان و تاریخ و زمان ایجاد فرم، توسط سیستم در اختیار شما قرار خواهد گرفت. مقادیر فوق الذکر قابل ویرایش نمی باشند.

 شماره شبای حساب شما نیز در فرم فروش قابل مشاهده می باشد. مقدار ریالی حاصل از فروش رمز ارز شما، توسط تالار به این حساب واریز خواهد شد. در صورت نیاز می توانید از سربرگ پروفایل در منوی بانک اقدام به ویرایش شماره شبای حساب خود نمایید.توجه داشته باشید پس از ویرایش شماره شبا باید تا تایید مجدد پشتیبان منتظر باشید .

 1. تکمیل یک فرم فروش مستلزم پر کردن تمامی مقادیر موجود در فرم می باشد که در ادامه توضیح همه آنها را خواهیم آورد.
  1.   مشخص کننده حداکثر میزان رمزارزی است که تمایل به فروش آن دارید. در مثال زیر فروشنده مقدار ۰٫۵ بیتکوین را به فروش گذاشته است.  
  2. حداقل میزان برای فروش: حداقل میزان رمزارزی از موجودی اصلی شماست که تمایل به فروش آن توسط این حواله دارید. به عنوان مثال اگر حداکثر میزان بیتکوین برای فروش ۰٫۵ بیتکوین باشد و حداقل میزان بیتکوین برای فروش ۰٫۱ بیتکوین باشد به این معنی است که یک خرید زیر ۰٫۱ بیتکوین و بالای ۰٫۵ بیتکوین قابل پردازش نیست.
   نکته ۱: در صورتی که بخواهید سیستم ATC ( تایید اتومات تراکنش ) برای شما فعال گردد باید بتوانید به هر میزانی که در بازه حداقل تا حداکثر برای شما درخواست آمده، توسط شما ارسال گردد.  

    

  3. :در واقع میزان Fee تراکنش و هزینه انتقال میباشد که به حساب فروشنده شارژمیگردد.

   نکته ۱: اگر می خواهید هزینه انتقال تراکنش ( Fee ) را خودتان بپردازید می توانید میزان Fee را صفر وارد کنید.

    

  4. قیمت پایه رمزارز ($): این مقدار در اختیار شما بوده و می توانید با توجه به نرخ بازار و … آن را به ازای هر واحد رمزارز به دلار مورد آگهی اعلام کنید.
  5. اعتبار فرم: زمان اعتبار فرم فروش ایجاد شده توسط شما را مشخص می نماید. شما می توانید از ۴ ساعت تا ۹۶ ساعت معادل ۴ روز مهلت انقضای فرم تعیین نمایید. مقادیر اعشاری مجاز نمی باشند.
  6. سطح دسترسی : به شما اجازه میدهد حواله های خود را در دو حال خصوصی و عمومی ثبت نمایید ، اگر تمایل دارید تا حواله شما به صورت عمومی  در لیست حواله های تالار نمایش داده نشود و آن را برای مشتری خاصی ارسال نمایید سطح دسترسی آن را خصوصی انتخاب کنید . 

پس از تکمیل و ذخیره فرم، تمامی کاربران عضو در تالار قادر به مشاهده و خرید از این حواله فروش می باشند. بعلاوه شما می توانید شماره حواله این فرم فروش را در اختیار یک خریدار خاص قرار دهید تا از این حواله اقدام به خرید نماید.

در پایین حواله فروش لینک حواله فروش شما جهت به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی توسط سیستم، بصورت اتوماتیک ایجاد می گردد. شما می توانید با به اشتراک گذاری این لینک در شبکه های اجتماعی آن را به صورت مطمئن به فروش رسانید.

 

فرم فروش

فرم فروش

اشتراک گذاری فرم فروش

اشتراک گذاری فرم فروش

 

پس از ذخیره فرم فروش، سیستم شما را به سربرگ فرم های فروش ثبت شده که زیر مجموعه منوی فروش می باشد، هدایت می کند.

 

فرم های فروش ثبت شده

فرم های فروش ثبت شده

 

در این فرم می توانید وضعیت حواله فروش خود را مشاهده نموده، لینک اشتراک آن را مجددا دریافت نموده و یا در صورتی که شخصی در حال خرید از آن نباشد اقدام به لغو آن نمایید. همچنین زمان باقیمانده از اعتبار این حواله را می توانید در قسمت اعتبار باقیمانده مشاهده نمایید.

با اعلام دیدگاه خود مارا در بهبود عملکرد تالار تبادلات یاری کنید .

در آموزش بعد نحوه خرید از یک حواله فروش ثبت شده را خواهیم آموخت.

 

امتیاز
[تعداد رای: ۰ میانگین: ۰]