buy-bitcoin

در سال  اخیر موضوع ارزهای دیجیتالی یا همان رمز ارز ها به شدت در کشور رونق گرفته،از این رو افرادی مقادیری از وجوه نقد خود را به این بازار رسانده و در آن سرمایه گذاری کرده اند از این جهت لازم دیدیم که تالاری ایجاد شود در جهت مبادله این ارز ها به صورت فرد به فرد  و مطمئن براساس پول ملی در بین هموطنان  تا مقادر قابل عرضه خود را در این تالار به قیمت های پیشنهادی به سادگی ارایه دهند .

قابل توجه  میباشد که هم اکنون جهت تهیه رمز ارز ها راه های مختلفی پیش رو میباشد که میتوان به تهیه این موارد  از طریق صرافی ها ی داخلی ، سایت های خارجی و یا خرید از افراد  اقدام کرد اما نکات قابل توجهی در این میان وجود دارد از جمله این موارد میتوان به نکات زیر اشاره کرد :

۱- تهیه رمز ارز ها از صرافی های خارجی با توجه به موضوعاتی  همچون کارمز د بالای کارت های اعتباری ، دشواری تهیه و شارژ کات اعتباری کاری زمان بر و سخت میباشد که این روش برای تمام کاربران امکانپذیر نیست.

۲- غالب صرافی های معتبر خارجی جهت فروش رمز ارزها از مبدا دلاری جدای بحث تحریم ها لازم به احراز هویت کامل میباشند به علاوه وجود تحریم هااین خرید ها را پر ریسک کرده از طرفی هزینه کارمز این روش خرید همچنان  بالا میباشد .

۳- موجودی صرافی های داخلی همواره کمتر از تقاضا بوده و فرایند های زمان بر خرید میتواند برای کاربران همواره دردسرساز بوده .

۴- اختلاف قیمت زیاد میان قیمت خرید و فروش در صرافی های داخلی همواره به ضرر خریداران و فروشندگان بوده .

۵- اغلب اوقات که بازار در سیگنال خوبی از نظر خرید یا فروش قرار دارد صرافی های داخلی اقدام به خرید و فروش نمیکنند ویا اختلاف قیمت خرید و فروش به شدت افزایش پیدا میکند .

۶- خرید و فروش به صورت فرد به فرد یکی از به صرفه ترین نوع خرید ها به جهت کاهش قیمت و کارمزد انتقال در مجموع میباشد ، اما بسیار شاهد کلاهبردی های در این نوع روش هستیم و همواره عدم اطمینان افراد به یکدیگر مانع از استفاده از چنین روشی میباشد .

وجود محیطی تبادلی،فرد به فرد و برپایه پول ملی که بتواند خطرات این روش را به حداقل برساند باعث:

– افزایش ایمنی و امنیت معامله .

– خرید و فروش آسان تر رمز ارزها.

– کاهش کارمزد خرید و فروش.

– کاهش میزان خروج ارز به این واسطه .

میگردد .

ما در تالار تبادلات Exchangehall این امکان را برای شما فراهم آوردیم که بتوانید با استفاده از روشی کاملا اختصاصی و ایمن اقدام به خرید و فروش رمز ارزها انجام دهید .

امتیاز
[تعداد رای: ۰ میانگین: ۰]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *