آیا Samsung Coin عرضه خواهد شد؟

 سامسونگ غول دنیای الکترونیک، مقدمات توسعه رمزارز اختصاصی خود به نام Samsung Coin را در دست اقدام دارد. از قرار معلوم Samsung Coin  تنها رمزارزی است که سازگاری کامل  با کیف پول مجازی سامسونگ خواهد داشت.

مطابق گزارشات سامسونگ پروسه ایجاد فریم ورک اختصاصی خود برای شبکه اصلی بلاک چین را آغاز کرده است. البته این بلاک چین انحصاری پس از عرضه بصورت مستقیم قابل استفاده نخواهد بود. سامسونگ علاوه بر این نوعی توکن به نام Samsung Coin را که مبتنی بر ارز دیجیتال اتریوم است را در دست توسعه دارد و قصد دارد در کنار بیت‌کوین و اتریوم از آن برای مبادلات ارز دیجیتال بهره گیرد.

CoinDesk Korea به نقل از یک منبع آگاه گفته که سامسونگ مدت زیادی  است که گروهی از متخصصان حوزه بلاک چین را برای تحقیق و توسعه بر روی این پروژه به استخدام خود درآورده است. این منبع همچنین فاش کرده است که این شرکت در حال توسعه برخی سرویس‌ها و خدمات دیگر هم هست. البته هیچ جزئیاتی درباره این سرویسها و خدمات منتشر نشده است.

سامسونگ و کیف پول مجازی

کمپانی سامسونگ همچنین توسعه کیف پول اختصاصی  خود  به نام Blockchain KeyStore  را به اتمام رسانده است. این کیف پول با بیت‌کوین که محبوب‌ترین رمزارز موجود است سازگار نیست.

 

 منبع خبر: Cointelegraph

امتیاز
[تعداد رای: ۰ میانگین: ۰]