ATC work brand

سیستم تایید اتومات معاملاتATC

سیستم تایید اتومات معاملات یا همان ATC سیستمی هوشمند میباشد که تیم فنی Exchangehall.ir برای اولین بار آن را ایجاد و در روند معاملات فرد به فردتوانست به کار بگیرد  .این سیستم با ارتباط دهی هسته تالار تبادلات با بلاک چین رمز ارز مورد معامله میتواند از روند اجرای انتقال اطلاع یافته و در صورت انتقال صحیح و بدون مشکل برابر میزان مورد انتقال ، وجه امانی ریالی خریدار را برای فروشنده قابل برداشت نماید .

سیستم ATC تا میزان زیادی توانسته مشکلات معاملات فرد به فرد و مستقیم را کاهش داده و همچنین باعث افزایش امنیت در این روش گردد  ،زیرا در صورتی که خریدار پس از دریافت رمزارز در کیف پول شخصی خود ، اقدام به تایید دریافت رمزارز نکند همانند دیگر  سایت های واسطه  وجه ریالی  در تالار بلاک نشده و فروشنده منتظر تایید خریدار نمیماند .

از طرفی از آنجا که معماری تالار تبادلات به گونه ای میباشد که فروشنده لازم نیست کوین های خود را به کیف پول تالار منتقل گرداند در نتیجه خطر حملات هکری به تالار جهت به سرقت بردن کیف پول ها نیز از بین رفته زیرا افراد هر یک خود در کیف پول های شخصی خود اقدام به نگهداری رمز ارزهایشان میکنند.

اگر شما جز فروشندگان رمزارز در تالار میباشید پیشنهاد میکنیم برای داشتن یه معامله اسوده ، ایمن و سریع دقیق به همان میزان رمز ارزی که از سمت تالار دستور گردیده به خریدار ارسال نمایید تا سیستم ایید اتومات معاملات ATC به سرعت پول شما را از حالت امانی خارج ساخته .

عملکرد سیستم ATC در زمان هایی که فروشنده کمتر از میزان مورد دستور تالار اقدام به ارسال کرده به این گونه میباشد که ، فقط به همان میزان ارسال شده به کیف پول خریدار وجه امانی به حساب کاربری فروشنده انتقال داده و مابقی آن را به حساب خریدار مجدد برگشت زده .

امتیاز
[تعداد رای: ۱ میانگین: ۵]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *