refuse

از آنجا که ممکن هست خریدار یا فروشنده در روند  معامله ای تصمیم به انصراف از ادامه آن گیرند از این رو تالار تبادلات قوانینی جهت انصراف از روند تراکنش خرید یا فروش تعیین نموده که ایجاد یک تراکنش خرید یا فروش به منزله پزیرش قوانین مربوط به انصراف از معامله نیز میباشد .

انصراف از فرایند فروش :

۱ – فروشنده در هر زمانی پس از ایجاد یک حواله فروش میتواند در صورتی که خریداری در حال خرید از آن حواله فروش نباشد  اقدام به لغوفوری حواله فروش خود از منوی “فروش- فرم های فروش ثبت شده” کند . این عمل هیچ امتیاز منفی برای فروشنده نداشته .

لغوفوری

۲ – اگر فروشنده پس از به فروش رفتن قسمتی از حواله فروش خود در قسمت تراکنش ها اقدام به انصراف از تراکنش مربوطه کند و هیچ میزانی را به عنوان ارسالی اعلام نکند ، تمام وجه دریافت شده از طرف خریدار به همراه کارمزد آن مجدد به حساب خریدار برگشت میخورد ، اما در این فرایند فروشنده  شامل دو نمره منفی در سیستم امتیاز دهی تالار میگردد .

انصراف از تراکنش

انصراف از فرایند خرید :

۱- اگر خریدار تا قبل چهار ساعت بعد از انجام فرایند خرید اقدام به انصراف نماید تمام مبلغ پرداخت شده در تالار را با کسر کارمزد تراکنش در حساب کاربری خود دریافت مینماید همچنین به جهت این انصراف ۲ نمره منفی در سیستم امتیاز دهی تالار دریافت مینماید .

۲- اگر خریدار پس از چهار ساعت از خرید یک حواله فروش اقدام به ثبت درخواست انصراف نماید در صورت تکمیل فرایند انصراف تمام مبلغ پرداختی به جهت این فرایند خرید را بدون کسر کارمزد از تالار دریافت مینماید و طرف فروشنده در این فرایند شامل دو نمره منفی به دلیل تاخیر در اعلام ارسال میگردد .

*نکته:انجام عملیات انصراف از خرید فقط تا زمانی امکان پزیر میباشد که فروشنده اعلام ارسال نکرده باشد .

انصراف از خرید

با اعلام دیدگاه خود مارا در بهبود عملکرد تالار تبادلات یاری کنید .

امتیاز
[تعداد رای: ۰ میانگین: ۰]