تحلیلگر ارشد بلومبرگ : پارامترهای اصلی تکنیکال بیت کوین نشان می‌دهند که این ارز ممکن است به یک کف قیمتی برسد و سپس در کوتاه مدت افزایش قیمت شدیدی را تجربه کند. ( ۲ بهمن، ۲۲ ژانویه )

در این تاریخ شاخص تکنیکال GTIی بیت کوین در سطح ۳۵.۶ قرارگرفت. این سطح نزدیک به سطح اشباع فروش است. در سطح اشباع فروش تعداد فروشندگان یک حوزه به شدت کاهش می‌یابند. برای بیت کوین این سطح، پایین‌ترین سطح از دسامبر سال ۲۰۱۸ تا حال است. آنچه از این پارامتر استنباط می شود این است که  حمایت قدرتمندی در ۳۰۰۰ و ۳۱۰۰ دلار از بیت کوین بعمل می آید و در مرز ۳۵۰۰ دلار به ثبات می‌رسد.

Bitcoin Bottom Signal

بر اساس مقدار سیگنال‌های  GRIو  VERA، بلومبرگ احتمال یک افزایش قیمت کوتاه مدت را پیش بینی می کند. شاخص VERA (Volatility Explosion Relatively Adjusted theory) شاخصی است که برای شناسایی الگوها در چندین دوره‌ی زمانی به کار می‌رود.

بیت کوین در ۱ بهمن از حد پایین شاخص VERA عبور کرد ولی بسرعت خود را در بالای آن بازیابی کرد. این رفتار بیت کوین بلمبرگ را متقاعد کرده است که اینگونه نتیجه گیری کند که به احتمال زیاد افزایش قیمت بیت کوین در کوتاه مدت ادامه خواهد داشت.

Bitcoin Bottom Signal

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با رشد روزانه ۱.۱ درصدی و با قیمت بالای ۳۶۰۰ دلار معامله می‌شد. ارزش این ارز، کماکان حدود ۸۰ درصد پایین‌تر از بالاترین ارزش‌‌ تاریخش یعنی ۲۰۰۰۰ دلار است. بیت کوین در دسامبر ۲۰۱۷ به این ارزش رسیده بود.

سرمایه‌دار و کارآفرین انگلیسی آلستر میلن پیش‌بینی کرد که احتمال رشد دوباره قیمت بیت کوین وجود خواهد داشت و حتی رکورد قبلی را هم خواهد شکست. 

امتیاز
[تعداد رای: ۰ میانگین: ۰]