ارایه cashport توسط تیم توسعه handcash

توسعه دهنده های Handcash, یک کیت توسعه برای بیت‌کوین کش را راه اندازی کردند.
سازندگان کیف پول Handcash یک کیت توسعه نرم افزاری SDK رایگان را برای برنامه نویسانی که میخواهند شبکه بیت‌کوین کش را به سایت ها و اپلیکیشن ها خود متصل نمایند ارائه دادند.
این SDK به نام Cashport شناخته میشود که متن باز و بر پایه سیستم میکروپیمنت بیتکوین کش برای سیستم عامل اندروید و وب است.
Cashport یک SDK جدید برای بیت‌کوین کش
توسعه دهندگان Handcash ابزاری جدید برای برنامه نویسان منتشر کردند که به آنها اجازه استفاده کردن از سیستم میکروپرداخت بیت‌کوین کشBCH را میدهد.
کیت توسعه ای Cashport سیستمی هست که از شبکه بیتکوین کش جهت بستر پرداختی(payment rail) استفاده میکند و به والت شرکت handcash متصل میباشد .
payment rail : به صورت کلی یک پلتفرم پرداخت یا یک شبکه پرداخت هست که پول را بین یک نقطه پرداخت کننده و نقطه دیگر دریافت کننده منتقل میکند. پرداخت یا دریافت کننده میتوانند بیزینس باشند یا مصرف کننده باشند اما هردو آنها منابع مالی را در شبکه جابجا میکنند و به کیف پول Handcash شرکت متصل میشود.
Cashport برای کاربران کیف پول Handcash شامل هیچ کارمزدی نمیباشد و تنها کارمزد استاندارد شبکه BCH شامل محاسبه میگردد.علاوه بر این این سرویس روی یک سیکل غیر بسته کار میکند یعنی برنامه یا وبسایت این سرور هیچوقت منابع مالی کاربران را نگه نمیدارد.

وقتی که از این تیم در Reddit سوال پرسیده شد که آیا این Cashport SDK چیزی شبیه Cash ID بود یا Money Button که ترکیب شده برای وبسایت , طراح محصول این تیم , Alex Agut , این طور بیان کرد که این فقط یک طرف ماجراست .
Agut همچنین تشریح کرد : Cashport برای برنامه ها و بازی های موبایل هم هست ،هدف ایجاد این اکوسیستم این بود که پول شما همیشه در هرازان برنامه و بازی در دسترس باشد.
Agut شرح داد که تمام این سرویس ها برای صاحب کیف پول Handcash یکسان هستند و این SDK همچنین میتواند برای توسعه بازی ها و برنامه های مویابل استفاده شود. وی ادامه داد که این ابزار در پس زمینه به صورت بیصدا کار میکند , پس توسعه دهنده میتواند روی API و فعل و انفعالات کاربر تمرکز کند. از نمونه میکروپرداخت ها میتوان به پرداخت های شبکه های اجتماعی ،بازیها و پرداخت های روزانه شاره کرد.
همچنین Agut شرح داد : ما میخواستیم یک راه بسیار آسان برای توسعه دهندگان و کسب‌وکارها برای پیاده سازی میکروپرداخت ها با داشتن هیچگونه اطلاعاتی در مورد بیتکوین ایجاد کنیم.

امتیاز
[تعداد رای: ۰ میانگین: ۰]